Informace o cookies na této stránce
Web DietaProVsechny.cz potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 605 084 529

Nejpohodlnější krabičková dieta již od 409 Kč/den

Časté otázky

 • Opravdu nebudu mít hlad?

  V začátku režimu to nelze zcela vyloučit, to jak tělo přejde na jiný druh stravování, tak u někoho může být znatelný pocit hladu, ale většinou to trvá maximálně první 3 dny, pak se vše upraví.

 • Kolik mohu s Vaší dietou zhubnout?

  Naši klienti běžně hubnou okolo 5 kg tuku za měsíc.

 • Jak si mohu DietuProVšechny objednat?

  Je to jednoduché, stačí vyplnit formulář (zde) a po jeho odeslání Vás bude kontaktovat pracovnice naší zákaznické linky a ta s Vámi vyřídí vše potřebné – kdy, kam, v kolik, dá vám základní informace jak během režimu postupovat a zodpoví vám všechny Vaše otázky.

 • Co když potřebu program přerušit na pár dní?

  To není problém, zavoláte na zákaznickou linku alespoň 3 pracovní dny předem (do 10hod) a nahlásíte od kdy - do kdy jídlo nechcete a o to Vám bude režim prodloužen – bezplatně.

 • Co mohu od Vás očekávat ve srovnání s konkurencí?

  Profesionalitu, zkušenosti, lepší cenu, skvělé jídlo!

 • Proč se jmenujete Dieta Pro Všechny?

  Chtěli jsme tím vyjádřit dostupnost naší služby a to především cenovou. Vytvořili jsme produkt, který se orientuje na výsledný efekt a kvalitu jídla. Nepoužíváme drahé papírové tašky, jídlo zavážíme jednou na 2 dny atd. Ušetříme VAŠE náklady bez zhoršení kvality jídla!

Zkušenosti klientů

 • Alena Novotná

  Mám za sebou už 14 této skvělé diety a musím říct, že jsem naprosto spokojena, mám všechno co potřebuji a hlavně nehladovím!!!! :)

 • Lenka

  Skončila jsem měsíc s dietou a mám dole 6 kg! Takže pokračuji dále, bohužel je toho na mě stále, dost, ale ani ve snu by mě nenapadlo, že to půjde tak snadno.

 • Lukáš Keler

  Dlouho jsem si rozmýšlel, zda do této diety mám jít, nakonec mě přesvědčila manželka, která jí drží již delší dobu, k mému překvapení je to dobré – a to jsem byl neustále jen na mase a pivu. I když bych si to občas potřeboval přisolit, nebo udělat ostřejší tak mě to nedělá žádné větší problémy. Takže i za mužskou část hubnoucích musím tento produkt doporučit.

 • Libuše

  Jen reaguji na paní předenou, také mám zkušenosti i s jinými dražšími firmami a tady se není čeho bát. Trochu jsem měla obavy, že to bude nějaký „auvajs“ a je to prostě moc dobré jídlo a vyslovene se na něj každý den těším, no nebude se mě chtít přestat… možná nikdy nepřestanu :o)

 • Karolína

  Hubla jsem v Brně s jinou firmou, zde platím jednoznačně nejmenší částku za dietu a jídlo je prostě skvělé. Jen tak dál a všem vám to doporučuji.

 • Karel

  Zdravím z Budějovic, jsem spokojeným zákazníkem – za měsíc jsem zhubnul 7 kg, což považuji za víc, než jsem očekával. Za ty peníze ej to férová služba, která konečně opravdu funguje, děkuji!

 • Petra Veselá

  Děkuji firmě Dieta pro všechny za příjemně strávené 2 měsíce s jejich dietním systémem, opravdu jste mě pomohli a cítím se teď jako znovu zrozená.

Podělte se s námi také o Váš názor

 

Co se dnes vaří

Snídaně:Tuňáková pomazánka s toustem 1050kJ
Svačina:Ovocný tvaroh 650kJ
Oběd:Kuřecí terinka s restovanými kuřecími játry, hrášková omáčka, kus-kus 1750kj
Svačina:Cereální tyčinka 620kJ
Večeře:Rajčata zapečená se šunkou a nivou 980kJ

Přijímáme stravenky

Přijímáme stravenky Ticket Restaurant Přijímáme stravenky Cheque Dejeuner
Přijímáme stravenky Gastropass Přijímáme stravenky Sodexo
 
POKRAČOVAT