Informace o cookies na této stránce
Web DietaProVsechny.cz potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 605 084 529

Nejpohodlnější krabičková dieta již od 409 Kč/den

Programy

Hubnutí pro ženy

Váhový úbytek 5 – 7 kg za měsíc.

Dietní program HUBNUTÍ PRO ŽENY je určen pro všechny ženy, které by rády zhubly a přitom nehladověly. Program je složen z 5 ti porcí (snídaně, svačina, oběd, odpolední svačina, večeře) nutričně vyváženého, zdravého a chutného jídla. Jídelníček je pečlivě sestavován výživovými odborníky a tak máte jistotu, že celková denní energetická hodnota programu je 5 000 kJ. Základním předpokladem hubnutí je pravidelný příjem nutričně vyváženého jídla, díky kterému docílíte, že hubnete pouze tuk a neztrácíte svalvou hmotu. Důležité při dietním programu je také nezapomínat na pitný režim. Optimální množství tekutin v pitném režimu je mezi 2 – 3 litry neslazené vody. Pitný režim by měl být plynulý v průběhu celého dne. Vyzkoušejte DietaProVšechny!

* Váhový úbytek je u každého klienta individuální.
Objednat program
woman

Hubnutí pro muže

Váhový úbytek 5 – 7 kg za měsíc.

Dietní program HUBNUTÍ PRO MUŽE je určen pro všechny muže, kteří by rádi zhubli a přitom nehladověli. Program je složen z 5 ti porcí (snídaně, svačina, oběd, odpolední svačina, večeře) nutričně vyváženého, zdravého a chutného jídla. Jídelníček je pečlivě sestavován výživovými odborníky a tak máte jistotu, že celková denní energetická hodnota programu je 7 000 kJ. Porce jídel jsou o něco větší, než u programu pro ženy a je kladen důraz na zvýšený obsah surovin obsahující bílkovinu. Základním předpokladem hubnutí je pravidelný příjem nutričně vyváženého jídla, díky kterému docílíte, že hubnete pouze tuk a neztrácíte svalvou hmotu. Důležité při dietním programu je nezapomínat na pitný režim. Optimální množství tekutin v pitném režimu je mezi 2 – 3 litry neslazené vody. Pitný režim by měl být plynulý v průběhu celého dne. Vyzkoušejte DietaProVšechny!

* Váhový úbytek je u každého klienta individuální.
Objednat program
men
 

Co se dnes vaří

Snídaně:Tuňáková pomazánka s toustem 1050kJ
Svačina:Ovocný tvaroh 650kJ
Oběd:Kuřecí terinka s restovanými kuřecími játry, hrášková omáčka, kus-kus 1750kj
Svačina:Cereální tyčinka 620kJ
Večeře:Rajčata zapečená se šunkou a nivou 980kJ

Přijímáme stravenky

Přijímáme stravenky Ticket Restaurant Přijímáme stravenky Cheque Dejeuner
Přijímáme stravenky Gastropass Přijímáme stravenky Sodexo
 
POKRAČOVAT